.

galeria filmowa

piknik 2015_1040

Przegldasz:

Home
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:137. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:307. Error 9: Invalid character

Znalezione obrazy dla zapytania dopalacze kradn


W dniu 14 padziernika 2015 roku, tu po uroczystoci pasowania na gimnazjalist, w auli szkolnej odbyy si zajcia profilaktyczne pt. ,,Dopalacze kradn ycie?, ktrych celem byo przede wszystkim obalenie faszywego przewiadczenia o nieszkodliwoci sporadycznego sigania po te substancje. W czasie spotkania uczniowie poznali nie tylko przyczyny i skutki zaywania dopalaczy, ale omwiono rwnie sposoby postpowania i udzielania pomocy osobom, ktre si nimi zatruy.
Spotkanie wspprowadzia, z waciwym sobie wdzikiem Sandra Urbanek, uczennica klasy 1c gimnazjum. By to Jej debiut w roli konferansjerki.

Zapraszamy do galerii...


 

Kontakt

Zesp Szk Gimnazjalno-Zawodowych nr 42

Gimnazjum nr 42im.Henryka Sienkiewicza

Zasadnicza Szkoa Zawodowa nr 42

ul.w.Jerzego 6/10,61-546 Pozna

Telefon: 61-833-38-35

Adres e-mail: zsgz42@interia.pl