.

galeria filmowa

piknik 2015_1040

Przegldasz:

Home
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:137. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:307. Error 9: Invalid character

Ide projektu pt. ?Pozna dla wiaruchny i ynych? jest pokazanie, czym jest poznasko, na ile ona moe by ciekawa dla osb z zewntrz ? turystw, studentw, przyjezdnych. Chcemy pochwali si dawnym i wspczesnym Poznaniem i osigniciami naszego regionu. Motywem przewodnim bdzie miasto, wydarzenia i ludzie w nim mieszkajcy: kiedy i dzi. Wan rol speni take gwara poznaska, ktr uczestnicy wykorzystaj do przygotowania niektrych elementw projektu.

Wicej informacji znajduje si na stronie ODN Pozna

Zapraszamy do galerii...

Odwied take blogspot http://gimnazjum42.blogspot.com 

Kontakt

Zesp Szk Gimnazjalno-Zawodowych nr 42

Gimnazjum nr 42im.Henryka Sienkiewicza

Zasadnicza Szkoa Zawodowa nr 42

ul.w.Jerzego 6/10,61-546 Pozna

Telefon: 61-833-38-35

Adres e-mail: zsgz42@interia.pl