.

galeria filmowa

piknik 2015_1040

Przegldasz:

Home
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:137. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:307. Error 9: Invalid character

skoda_117

Zdobycie prawa jazdy to marzenie wielu modych ludzi, ale wane jest by mdrze z niego korzysta. 27 listopada klasy IIA, IIB, IID wraz z wychowawcami p. M. lesisk, p. I. Barnat, p. K. Melcer udali si do Interaktywnego Centrum Bezpieczestwa SKODA AUTOLAB w Poznaniu.

Celem wycieczki byo rozszerzenie wiedzy na temat zagroe, jakie wynikaj z nieprzemylanych i ryzykownych zachowa kierowcy. Modzie moga sprbowa swoich si na symulatorach, pozna mechanizmy bezpieczestwa w aucie, zdoby dowiadczenie dachowania i zderzenia, przypomnie sobie zasady udzielania pierwszej pomocy w wypadkach drogowych. Mamy nadziej, e te wiadomoci i dowiadczenia bd potrafili wykorzysta w yciu dorosym.

Zapraszamy do galerii...


 

Kontakt

Zesp Szk Gimnazjalno-Zawodowych nr 42

Gimnazjum nr 42im.Henryka Sienkiewicza

Zasadnicza Szkoa Zawodowa nr 42

ul.w.Jerzego 6/10,61-546 Pozna

Telefon: 61-833-38-35

Adres e-mail: zsgz42@interia.pl