.

galeria filmowa

piknik 2015_1040

Przegldasz:

Home
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:137. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:307. Error 9: Invalid character

szlachetna paczka 2015
Z radoci informujemy, e w te wita udao si nam obdarowa a sze rodzin bdcych w trudnej sytuacji materialnej. Bylimy bardzo mio zaskoczeni, e do grona darczycw rokrocznie docza coraz wicej osb. Skadamy serdeczne podzikowania wszystkim osobom zaangaowanym w zbirk ywnoci, oraz tym ktrzy pomagali w naganianiu akcji w caej szkole, pakowaniu i ozdabianiu kartonw, w szczeglnoci uczniom klas 1b i 2b gimnazjum wraz z wychowawcami, p. Katarzyn Wasielewsk oraz p. Izabel Barnat. Szczeglne podzikowania kierujemy rwnie na rce nauczycieli wychowania fizycznego, ktrzy kadego roku jako pierwsi odpowiadaj na nasze zaproszenie do udziau w tej inicjatywie, dzielc si darem serca.


Organizatorzy akcji wraz z dyrekcj szkoy

Zapraszamy do galerii...


 

Kontakt

Zesp Szk Gimnazjalno-Zawodowych nr 42

Gimnazjum nr 42im.Henryka Sienkiewicza

Zasadnicza Szkoa Zawodowa nr 42

ul.w.Jerzego 6/10,61-546 Pozna

Telefon: 61-833-38-35

Adres e-mail: zsgz42@interia.pl