.

galeria filmowa

piknik 2015_1040

Przegldasz:

Home
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:137. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:307. Error 9: Invalid character

pyrlandpark_19

Dnia 5 maja 2016 r. uczniowie klasy 2a i 2b- wraz z wychowawcami- wybrali si do Parku Linowego "Pyrland"znajdujcego si przy jeziorze Malta.Na pocztku uczestnicy zostali zaopatrzeni w kaski i liny,a nastpnie przeszli szkolenie. Kiedy pan instruktor uzna,e wszyscy s przygotowani, rozpoczy si zmagania z torem przeszkd.Uczniowie musieli si zmierzy z mnstwem trudnoci na rnych etapach swojej "linowej wdrwki".Ile zabawnych sytuacji i satysfakcji dowiadczali w trakcie podania do mety! Ile byo emocji,kiedy poziom adrenaliny wzrasta! Ile byo miechu,gdy wykrzykiwali do siebie zabawne komendy! Ostatecznie wszyscy uczestnicy- z penym podziwu sukcesem- dotarli do celu. Byli bardzo zadowoleni i dumni,e udao si im pokona wszelkie trudne sytuacje na znacznej wysokoci.Wycieczka bya bardzo udana,a wiadczy o tym choby to,e uczniowie pragn takiej nastpnej!

Zapraszamy do galerii...


 

Kontakt

Zesp Szk Gimnazjalno-Zawodowych nr 42

Gimnazjum nr 42im.Henryka Sienkiewicza

Zasadnicza Szkoa Zawodowa nr 42

ul.w.Jerzego 6/10,61-546 Pozna

Telefon: 61-833-38-35

Adres e-mail: zsgz42@interia.pl