.

galeria filmowa

piknik 2015_1040

Przegldasz:

Home ?AKTYWNI DLA KLIMATU?
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:137. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:307. Error 9: Invalid character
Drukuj

PROJEKT EKOLOGICZNY ? ?AKTYWNI DLA KLIMATU?

Konkurs "Aktywni dla klimatu" jest czci oglnopolskiej kampanii edukacyjnej dla klimatu pt. "Zmieniaj nawyki - nie klimat!" majcej na celu upowszechnienie wiedzy na temat zmian klimatycznych.

NASZA SZKOA POSTANOWIA PRZYSTPI DO KONKURSU!!!

Konkurs skierowany jest do uczniw szk podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu caej Polski. Aby wzi udzia w konkursie, musimy stworzy Ekozesp z aktywnych uczniw, ktrzy pod kierunkiem opiekuna (nauczyciela biologii p. K.Melcer) bd reprezentowa szko w konkursie.

Ch udziau w konkursie zgosili z kl. IIIA Gorzyska Weronika, Kotynia Joanna, Lisek Roksana, Maserak Joanna, Matuszak Zuzanna, Mazurek Amanda, Szubiska Marta, Tomaszewska Nikola, Zaborowska Maria z kl. IIIB Bogusz Karolina z kl. IIB Sorys Kaja, kl. IIC Dauer Julia, Kunowska Klaudia, kl.Ic Broda Marcin. To wani ci uczniowie bd koordynowa cay projekt ekologiczny w szkole.

Konkurs bdzie przebiega w dwch etapach. Jego celem jest rozpowszechnienie wiedzy na temat zmian klimatycznych i metod przeciwdziaania tym zmianom oraz poszerzenie wiadomoci spoecznej w dziedzinie ekologii. W ramach podjtych zada, uczestnicy zgbi wiedz na temat klimatu, poznaj formy ochrony klimatu, podejm wasne dziaania w tej dziedzinie. Ponadto naucz si rnych form wsppracy ze spoecznoci szkoln i lokaln oraz poznaj zasady przeprowadzania akcji spoeczno - promocyjnej zbirki elektroodpadw w swoim regionie.

Na pierwszych spotkaniach zespou powstaway plakaty informujce o konkursie w szkole, powstaa koncepcja dziaa ekologicznych, ktre krok po kroku bdziemy relacjonowa.

Zapraszamy do galerii...

 

Kontakt

Zesp Szk Gimnazjalno-Zawodowych nr 42

Gimnazjum nr 42im.Henryka Sienkiewicza

Zasadnicza Szkoa Zawodowa nr 42

ul.w.Jerzego 6/10,61-546 Pozna

Telefon: 61-833-38-35

Adres e-mail: zsgz42@interia.pl