.

galeria filmowa

piknik 2015_1040

Przegldasz:

Home
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:137. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:307. Error 9: Invalid character
Drukuj

?ZMIENIAJ NAWYKI ? NIE KLIMAT?

SZKOLNY PROJEKT EKOLOGICZNY

1) Problem elektromieci

Pod patronatem Midzynarodowej organizacji "WWF DLA WIATA" stworzylimy szkolny projekt ekologiczny, skadajcy si z cyklu spotka tematycznych, poruszajcych wane problemy ochrony przyrody. W dniu 5 grudnia dla uczniw gimnazjum odbyy si pierwsze zajcia. Tematem przewodnim tych spotka by problem elektromieci. Przygotowana prezentacja multimedialna, krtki wykad pomysodawczyni projektu, nauczycielki biologii - Pani Katarzyny Melcer oraz film "Elektroniczne mietnisko" przybliyy to zagadnienie, pokazay jakie zagroenia dla ludzi i rodowiska naturalnego stanowi nielegalne odpady elektryczne i elektroniczne.

Zapraszamy do galerii...


 

Kontakt

Zesp Szk Gimnazjalno-Zawodowych nr 42

Gimnazjum nr 42im.Henryka Sienkiewicza

Zasadnicza Szkoa Zawodowa nr 42

ul.w.Jerzego 6/10,61-546 Pozna

Telefon: 61-833-38-35

Adres e-mail: zsgz42@interia.pl